RATES

Prices are per month, one lesson per week.

 


1/2 hour                                             $110.00

3/4 hour                                             $150.00

1 hour                                                 $200.00

2 siblings, 1/2 hour each              $195.00

2 buddies, 1/2 hour together      $150.00

2 siblings, 1 hour each                   $395.00